Don Titus oroduje za nás hneď od prvých chvíľ blahorečenia

Pochválený buď Pán Ježiš Kristus!

Chcela by som sa s Vami podeliť o radosť, ktorú našej rodine daroval Pán na príhovor nášho nového blahoslaveného Titusa Zemana. Boli sme tesne pred trojnásobnou operáciou ORL našej 5-ročnej dcérky Kristínky, ktorá sa mala konať v pondelok, 2.10.2017. V sobotu sme sa ako rodina zúčastnili blahorečenia v Petržalke, kde som ako mama zvlášť prosila bl. Titusa za našu Kristínku a za dobrý priebeh operácie. Keď sme v pondelok nastúpili, spravili kontrolné audio vyšetrenie, kde zistili, že akoby zázrakom voda v stredouší, ktorá tam ešte pre pár dňami bola (mala ju už celý rok), úplne zmizla a nie je dôvod zasahovať do uší. Ja som to okamžite vyhodnotila ako dar od blahoslaveného Titusa Zemana. Je to taká maličkosť, ale pre nás veľká vec a veľká radosť a obrovská vďaka. To len ako malý príspevok do pokladnice vyslyšaných modlitieb na príhovor dona Titusa.

Pokoj Boží všetkým nám na Slovensku!

rodina Kovárová


Pochválený buď Pán Ježiš Kristus!

Dnes (1. októbra – poznámka redakcie) v noci som sa modlila k Titusovi za uzdravenie mojej päťročnej dcérky, ktorej neklesala vysoká horúčka, že ak jej horúčka na jeho príhovor klesne, tak o tom napíšem svedectvo.

Naša dcérka mala úraz krčnej chrbtice a do toho dostala vysoké horúčky. V sobotu sme boli na Kramároch, hlavne kvôli úrazu. Pre vysoké CRP-135, z nezistených príčin uvažovali si ju tam nechať. Napokon rozhodol dobrý krvný obraz a pustili nás domov s antibiotikami. Len noc doma bola kritická. Ani sa nečudujem, po piatich hodinách v nemocnici, kde nič nechcela jesť ani piť. Horúčka jej stúpala, neklesala pod 39, lieky vyvrátila. Vyčerpané dieťa, jeho vpadnutá tvárička, hrozba nemocnice, ale hlavne strach o jeho zdravie.

Po polnoci sa mi podarilo dostať do nej trošičku paralenu. Teplota rýchlo klesla, dýchanie sa skľudnilo, do rána spala pokojne, a odvtedy nebolo potrebné podať jej na teplotu žiaden liek. Ďakujem Bohu za pomoc na príhovor blahoslaveného dona Titusa. Pre mňa je to taký malý zázrak. Vďaka ti Titus.

EB


Pochválený Ježiš Kristus!

Môj príbeh je malý, ale pre mňa bol veľmi silný.

Vlastním dopravnú firmu. Okrem vlastných áut špedične predávame náklady po Európskej únii. Dňa 22. septembra (piatok – poznámka redakcie) sme mali vykladať jeden poľský kamión v nemeckom Dusseldorfe – bohužiaľ, dopravca sa ukázal ako veľmi pofidérny a jeho úmysly mi už navždy zostanú utajené. Vo štvrtok popoludní, deň pred plánovanou vykládkou, nám oznámil, že kamión sa stratil z GPS a vodič má vypnuté oba mobilné telefóny. Vo víre práce sme tomu najprv neprikladali veľkú pozornosť, ale keď situácia ostávala rovnaká aj v piatok počas dňa, veľmi sme sa znepokojili. Auto viezlo oceľ v hodnote asi 20.000 Eur, a nebolo jasné, či počas noci zo štvrtka na piatok sa vodič na plánovanú vykládku v Dusseldorfe dostavil. Poľský partner len opakoval, že nevedia čo sa stalo, že kamión aj s vodičom už hľadá aj nemecká polícia a že môžeme ísť na políciu aj my ohlásiť krádež tovaru. Takáto situácia je nočná mora každého prepravcu. V piatok popoludní sme podliehali už serióznej panike a keď sme volali do Dusseldorfu, či u nich kamión v noci bol, už tam nebola žiadna osoba, ktorá by nám mohla túto informáciu podať.

S dôverou a veľkou silou som sa obrátila na Titusa Zemana, lebo som si v ten deň čítala o príprave slávnosti na jeho blahorečenie. Veľmi som ho prosila o orodovanie za to, aby sa kamión našiel a nestala sa veľká škoda na majetku alebo živote vodiča. Celý večer a v myšlienkach v noci som sa utiekala k Titusovi a v sobotu (23. septembra – poznámka redakcie) ráno okolo 11.00 sa kamión zázračne našiel. Bol už asi 150 km od miesta vykládky a tovar v Dusseldorfe šťastne zložil, dokonca už v noci zo stredy na štvrtok, čo je veľká záhada (v utorok 19.9. na obed nakladal v Španielsku a ako sa takto rýchlo presunul až do Nemecka, nevieme). Ostáva veľkou záhadou, čo sa stalo a aj okolnosti nájdenia vodiča a auta, ktoré zrazu nemalo GPS lokalizáciu, sú zvláštne. Vidím však veľký Boží zásah na základe orodovania bl. Titusa Zemana a chcem podať toto svedectvo.

Ďakujem za orodovanie, príhovor a vyslyšanie mojej prosby!

KK


Drahá redakcia, chcem sa podeliť aj s ostatnými čitateľmi o túto radostnú udalosť, preto Vás poprosím, uverejniť tieto riadky. Tiež som sľúbila, že budem o tom písať.
Moja vnučka, teraz už sedemročná, ktorej bol vo veku asi štyroch rokov diagnostikovaný autizmus, začala navštevovať od septembra prvú triedu na ZŠ. V niektorých predmetoch problém nebol, ale prišlo na písanie a bola to veľká bolesť. Vyplniť jeden riadok v zošite by som nazvala „trýznením dieťaťa“. V tom čase som sa dozvedela o blahorečení drahého dona Titusa Zemana a začala som ho prosiť, či by sa nemohol prihovoriť u Najvyššieho, aby urobil nejakú „nápravu“ v tomto smere… Po nejakom čase som s ňou opäť išla robiť úlohy. Poslala ma preč, že si úlohy urobí sama. Mala vyplniť v písanke tri riadky písaným písmom. Po chvíli prišla za mnou, že už to je hotové. No a čuduj sa svet! Namiesto troch riadkov vyplnila tri strany. Na moju otázku, prečo tak veľa, odpovedala, že ju to baví… Vďaka Ti, Titus.
čitateľka Beáta

Milá redakcia. Don Titus nám zase pomohol, veľmi mu ďakujem. Navrhujem ho za ochrancu dopravcov a špeditérov. Jeho obraz už visí v kancelárii našej dopravnej firmy.
Katarína Kundravá

Píšem vám svoj zážitok. Stratila sa mi peňaženka. Bolo v nej 10 eur a všetky doklady. Za peniazmi mi nebolo až tak ľúto, ale znova vybavovať doklady, to je horšie. Po prečítaní svedectiev, ako pomohol don Titus iným, som v duchu zvolala: Don Titus, keď si pomohol iným, pomôž aj mne! Peňaženka bola stratená týždeň predtým a prešiel ďalší týždeň a našla sa. A to na mieste, kde som už prv pozerala a nevideli sme ju ani ja ani dcéra, bolo tam prítmie. Taký pekný zážitok mám skrz nášho blahoslaveného Titusa Zemana. Vďaka Bohu za všetko.
čitateľka Emília, Prečín

Blahoslavený Titus Zeman pomáha!
Chcela by som vydať svedectvo ako mi Don Titus Zeman pomohol. Začiatkom kalendárneho roka sa mne ochrnutej vytvoril dekubit. Vyzeralo to na zákrok lekára. Vrúcne som sa modlila k Donovi Titusovi Zemanovi a prikladala na postihnuté miesto relikviu zo slávnosti blahorečenia. Svätú omšu 8. januára slávenú k úcte nášho blahoslaveného som bez problémov vydržala v invalidnom vozíku. Don Titus vyprosil milosť a rana sa vyčistila. Nech je za to oslávený Pán. Ďakujem Ti don Titus.
Prajem Vám požehnané pôstne obdobie.
S úctou a v modlitbách…
Lýdia Valúšková, Brodské