(Bratislava, 30. júna 2017) – “Titus, ideš!” je názov novej knižky pre mladých, ktorá beletristickým štýlom približuje život dona Titusa Zemana. Autorom tejto i mnohých ďalších známych publikácií, ktoré nechýbajú vo vašich knižniciach, je don Jozef Luscoň. Približuje Titusa na 192 stranách skupine čitateľov, pre ktorú zatiaľ žiadna životopisná knižka o budúcom blahoslavenom nevyšla – mladým.

“Na epizódkach z Titusovho života sa rozvíjajú myšlienky na povolanie, ako dosiahnuť radosť zo života, ako žiť vieru tak, aby bola dobrodružstvom s Bohom, ako hľadať riešenie i vo veľmi ťažkých situáciách, ako zostať verný Bohu a budovať si v sebe Božie kráľovstvo, ktoré ani Zlý nemôže zničiť, ak sa žije život s Bohom,” hovorí o knižke autor.

“Je to kniha pre tých, ktorí si chcú nájsť cestu k vnútornej slobode a ktorí chcú aj o ťažkých časoch počuť trochu veselo, s nadhľadom. Je veľmi optimistická, pretože vlastne hovorí, ako sa dá uniknúť z pazúrov smrti,” uzatvára don Luscoň.

Publikáciu “Titus, ideš!” od Jozefa Luscoňa SDB, ktorá vyjde 12. júla, si už teraz môžete objednať cez eshop Vydavateľstva Don Bosco.

tl